Merkezi vakum sistemi kullananların en büyük şikayeti hortumu taşımak ve temizlik bittikten sonra hortumu koyacak bir yer bulmaktır. Şimdi böyle bir zahmette olmadığınızı düşünün.Sadece duvarda ki prizinizi açtığınızı ve  içinden size yetecek kadar hortumu çektiğinizi, işiniz bittikten sonra hortumun tekrar prizin içine girdiğini hayal edin!

Hide-A-Hose ve Vroom’ u içeren içeren yeni teknolojiler bu hayalleriniz için çözümlerimizdir.

hide-a-hose
Hide-A-Hose

Hide-A-Hose temizlik sisteminde, hortumu taşımanıza gerek yok.

Hide-A-Hose sistemi sayesinde size yeterli olan hortumu prizden çekerek çıkartabilir, TurboCat aksesuarını takarak temizlemeye başlayabilirsiniz. Temizleme işiniz bittiğinde VACUFLO güç ünitesi emme özelliğini kullanarak hortumu duvarların içine yerleştirilmiş PVC boruların içine çeker.

Artık odadan odaya veya aşağı yukarı hortum taşımaya son. Tek yapmanız gereken prizden hortumu çekip temizlemeye başlamak.

Vroom

Banyo, mutfak ve temizlik odası gibi ufak yerleri çabuk ve pratik temizlemek için Vroom idealdir. Kolay erişebilir olması ufak temizleme çözümleri için en büyük avantajıdır.

Her türlü standart dolabın içinde yerleştirilebilen Vroom ile çabuk ve devamlı kirlenen ufak yerleri sadece hortumunu çekip temizlemeye başlayabilirsiniz. 24 inclik hortumu günlük kullanım için idealdir.

Hide-A-Hose
Vroom