YENİ NESİL HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI

Puripot Yeni Nesil Hava Temizleme Cihazları, şık ve zarif tasarımının yanında, inovasyon ödüllü PCO TEKNOLOJİSİ ile havadaki zararlı maddeleri tamamen ayrıştırıp yok ederek üstün bir sterilizasyon sağlayarak size temiz ve huzurlu bir atmosfer yaratır.

Filtre Değişimi Gerekmez – Puripot, filtreden geçirmek yerine mavi ışık PCO teknolojisini kullanarak havadaki zararlı maddeleri tamamen ayrıştırarak yok eder. Sistem, filtre kullanımına gerek duymadığından cihazın kalıcı kullanımına izin verir.

Blue Light PCO Teknolojisi – Puripot, çift temizleyici bir yapıya sahip olan iç mekan spreylerinin olmazsa olmazı, önce büyük ve ultra ince tozları ayrıştırır, ardından kendi geliştirdiği PCO petek modülü sayesinde zararlı gaz ve kokuları giderir. Son olarak temiz hava tamamlanır.

VOC Sensörü – Puripot, VOC gaz sensörü ile ek bir hava kalitesi izleme fonksiyonuna sahiptir. Ortam hava kalitesine göre fan hızını otomatik olarak kontrol edecek hava temizleyiciyi AUTO modunu ayarlayabilirsiniz.

Ozon Yok ve UV Yok – Sıradan UV lambaları kullanan diğer ürünler havadaki oksijenle tepkimeye girerek ozon salgılar. Bununla birlikte, Puripot akıllı temizleyiciler, günlük yaşamda kullanılan bir lamba olan ışık üzerinde mavi LED kullanır. Ozon emisyon testi yapılmıştır ve puripot değeri 0.002ppm’dir, bu da uluslararası kabul görmüş 0.05 ppm standart değerinin yirmi beşte birine (1/25) karşılık gelmektedir.

Las Vegas’tan 2020 CES İnovasyon Birincisi – Puripot’un PCO teknolojisi, inovasyonu ile tanındı ve Las Vegas’taki dünyanın en büyük elektronik şovu olan CES2020’de Teknoloji İnovasyon Ödülü’nü kazandı.

FARKIMIZ Mavi Işık PCO


PCO ; ışık ve nano teknoloji ile uygulanan bir katalizör kullanarak kokuları, virüsleri ve bakterileri ayrıştırmak için hava temizleme materyali (OH radikali) üreten teknolojidir.

PCO ; yani fotokatalitik teknoloji, güneş ışığı ile oksijen üreten fotosentez süreci gibidir.

PCO ; zararlı maddeleri mevcut ürünler gibi filtrede biriktirmek yerine ayrıştırarak yok eder. Doyasıyla bir atık oluşturmaz ve rutin bakım masrafınız bulunmaz.


Hepa Filtreli Hava Temizleme Cihazı Çalışma Prensibi

Puripot Çalışma Prensibi

Hepa Filtreli Hava Temizleme Cihazı Kalan Bakteri

Puripot Kalan Bakteri
  Kullanım Şekli Mobil Tip (USB) Kişisel Tip (USB) Lamba Duvara Montaj
Önerilen Oda Büyüklüğü 12 m² 15 m² 20 m² 50 m²
Doğal Nemlendirici ve Opsiyonel Difüzör  ——  ——  ——
Filtre Mavi Işık PCO Dual – Mavi Işık PCO Dual – Mavi Işık PCO Dual – Mavi Işık PCO
Çalışma Modu Düşük / Orta / Yüksek / Otomatik Düşük / Orta / Yüksek / Otomatik Işık : 1-10 / Fan : 1-12 Düşük / Orta / Yüksek / Otomatik
Hava Kalite Sensörü VOC VOC VOC VOC
Boyut 17,5 x 7,2 x 7,2 cm 23,7 x 10,7 x 10,7 cm 39 x 21 x 21 cm 40 x 40 x 5 cm

HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI